Антонінська громада. Новина про утворення музею Потоцьких
За підтримки представників роду Потоцьких, пана Марека Потоцького – праправнука графа Юзефа-Миколая Потоцького, Посольства Польскої Речипосполитої м.Вінниці, благодійних фондів, приватних осіб, мистецтвознавця Тереси Багінська-Журавської та архітектора – дизайнера Вжеслава Журавського в смт Антоніни, в приміщеннях пам’яткових будинків палацово – паркового комплексу «садиба Антоніни», започатковується музей названий «Музей Потоцьких в Антонінах».
Для музею паном Мареком Потоцьким нам було передано, через благодійний внесок, фотогалерею, архівні фото якої знаходяться у музеї – замку Ланцут – резиденції родини Потоцьких, які були її власниками у XIX – XX ст.
Автори музейної експозиції – Тереса Багінська-Журавська та архітектор-дизайнер Вжеслав Журавський.
Власником та організатором музею є Антонінська селищна рада.