Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Я – ПЕНСІОНЕРКА, КОЛИШНІЙ СІЛЬСЬКИЙ МЕДИК, ПРОЖИВАЮ З СИНОМ – УЧАСНИКОМ БОЙОВИХ ДІЙ. НА ЯКІ ПІЛЬГИ З ОПЛАТИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ МИ МАЄМО ПРАВО?

Дата: 21.12.2023 16:30
Кількість переглядів: 73

Для категорій осіб “сільський медик на пенсії” та “учасник бойових дій” законодавством визначено різні види та розміри пільг.

Якщо ви належите до категорії осіб “сільський медик на пенсії” та проживаєте з сином, який має статус учасника бойових дій, то можете реалізувати своє право на 100-відсоткову знижку плати за опалення та як член сім’ї учасника бойових дій – на 75-відсоткову знижку плати за водопостачання, водовідведення, постачання та розподіл природного газу для побутових потреб (крім опалення).

За вибором, ви можете користуватися пільгами на всі види житлово-комунальних послуг разом з сином у розмірі 75%.

При цьому пільги на оплату електроенергії можуть надаватися вам або у вигляді 100-відсоткової знижки на соціальний норматив споживання електроенергії для освітлення житла на одну особу (30 кВт/г на місяць), або у вигляді 75-відсоткової знижки плати з розрахунку соціальних нормативів споживання електроенергії для побутових потреб на двох осіб (100 кВт/г на місяць на двох осіб).Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора