Мобільний застосунок «Моя податкова» допоможе дізнатися про стан розрахунків з бюджетом

Дата: 04.01.2024 09:10

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що мобільний застосунок «Моя податкова» - простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем.

У розділі “Мої дані” платники податків можуть отримати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, а також адресу реєстрації та фактичне місце проживання, об’єкти оподаткування, обов’язок сплатити суму грошового зобов’язання (ППР).

Частина сервісів доступні без ідентифікації (перевірка чека, пошук акцизної марки, дані з реєстру платників ПДВ, єдиного податку), інші сервіси доступні після ідентифікації будь-яким файловим КЕП або хмарним КЕП - ДіяПідпис, SmartID від Приватбанку та інші.

«Моя податкова» - ще один крок до цифрової податкової у цифровій державі!