Про встановлення на території Антонінської селищної ради ставок із сплати туристичного збору та затвердження Положення щодо його справляння на 2023 рік

Дата: 15.01.2024 14:01

АНТОНІНСЬКА   СЕЛИЩНА     РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО   РАЙОНУ     ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________

РІШЕННЯ № 2

чотирнадцятої сесії селищної ради восьмого скликання

30 червня 2022 року

смт Антоніни

Про встановлення на території

Антонінської селищної ради ставок із сплати

туристичного збору та затвердження Положення щодо

його справляння на 2023 рік

Керуючись статтями 7, 8, 10, 12, 268 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Встановити на території Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ставки із сплати туристичного збору на 2023 рік та затвердити Положення про туристичний збір, згідно з додатком 1.

2. Оприлюднити дане рішення з додатками на офіційному веб-сайті селищної ради та на інформаційному стенді селищної ради.

3. Дане рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії – Паляниця Т.М.).

Селищний голова                                Анатолій ОЦАЛЮК