Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на 2023 рік на території Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області

Дата: 15.01.2024 14:01

АНТОНІНСЬКА   СЕЛИЩНА     РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО   РАЙОНУ     ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 1

чотирнадцятої сесії селищної ради восьмого скликання

від 30 червня 2022 року

смт Антоніни

Про встановлення ставок та пільг із сплати

місцевих податків і зборів на 2023 рік

на території Антонінської селищної ради

Хмельницького району Хмельницької області

Керуючись пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Податкового кодексу України, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Встановити на території Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області такі місцеві податки і збори на 2023 рік:

1.2. Єдиний податок для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності згідно ст. ст. 291, 293 Податкового кодексу України та затвердити Положення про єдиний податок згідно з додатком 2.

1.3. Збір за місця для паркування транспортних засобів та затвердити Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів згідно з додатком 3.

1.4. Земельний податок:

- Ставки земельного податку згідно з додатком 4;

- Пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 5;

- Затвердити Положення про плату за землю згідно з додатком 6.

1.5. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:

- Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 7;

- Пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 8;

- Затвердити Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 9.

1.6. Транспортний податок та затвердити Положення про транспортний податок згідно з додатком 10.

2. Оприлюднити дане рішення з додатками на офіційному веб-сайті селищної ради та на інформаційному стенді селищної ради.

3. Дане рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії – Паляниця Т.М.).

Селищний голова                                 Анатолій ОЦАЛЮК