Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Роботодавцям служба зайнятості компенсує витрати за облаштування робочих місць працевлаштованих громадян з інвалідністю

Дата: 16.01.2024 11:32
Кількість переглядів: 48

З 1 січня 2024 року вступили в силу нові розміри компенсації за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю І та ІІ груп.

До 106,5 тис. грн (15 мін. з/п) компенсації може отримати роботодавець за працевлаштування людини з інвалідністю І групи, а для ІІ групи – до 71 тис. грн (10 мін. з/п).

В межах цієї програми роботодавцям компенсується фактичні витрати за придбання спеціалізованих меблів та фурнітури для робочих місць, поручнів та брусів, допоміжних засобів для позиціонування курсора та тактильних комп’ютерних дисплеїв, брайлівських клавіатур та портативних пристроїв, підйомних платформ для робочих місць тощо.

Докладний перелік допоміжних засобів для облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю викладений у додатку 1 до Порядку надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.

Для отримання коштів працедавцю необхідно впродовж 90 календарних днів з дня працевлаштування людини подати до центру зайнятості за місцем своєї господарської діяльності у паперовій або електронній формі заяву про надання компенсації та копії документів, які підтверджують працевлаштування особи з інвалідністю та придбання роботодавцем допоміжних засобів для облаштування робочого місця.

За більш детальною інформацією роботодавці можуть звертатися до Хмельницького обласного центру зайнятості, м. Хмельницький, пров. Шевченка, 10, +38(096)045-60-10, +38(093)027-05-11, (044) 244 94 27 або до філій Хмельницького ОЦЗ.

Черкаська обласна служба зайнятості пропонує роботодавцям компенсацію за  облаштування робочих місць осіб з інвалідністю - Черкаська обласна державна  адміністрація


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора