Дата: 30.01.2024 09:34

Протягом січня місяця на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка,  з метою популяризації творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка та утвердження його духовних заповідей, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів, було проведено ІІІ (обласний) етап ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!». До розгляду у конкурсі приймалися роботи, присвячені національно-визвольній боротьбі українського народу за свободу й незалежність та з нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка на тему: «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, - Слава не поляже» (Т. Шевченко «До Основ’яненка»)  у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

Вітаємо переможців та призерів Конкурсу:

І  місце

Дар’ю РАБЧЕНЮК – ученицю 9-А класу Антонінського ліцею у номінації «Історія України і державотворення» за роботу «На вічному шляху до Шевченка» (керівник РАБЧЕНЮК Валентина Михайлівна)

ІІ  місце

ІІІ  місце

Вікторію ТАНЧУК  – вихованку гуртка «Юні екскурсоводи» Антонівського БТДЮ у номінації «Література» за роботу «Один поет може врятувати цілу націю»  (керівник  СТЕПЧУК Лілія Володимирівна)

Вітаємо! | Антонінська громада