Пліч-о-пліч – разом переможемо! ІІ етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з футзалу»

Дата: 07.02.2024 13:45

2 лютого 2024 року на базі Антонінської ДЮСШ відбувся другий етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з футзалу» під гаслом «Разом переможемо» в рамках Всеукраїнського загальнонаціонального проєкту за ініціативи Президента України В. Зеленського «Пліч-о-пліч зі спортом». 5 команд з гордістю представили свій навчальний заклад у наступному територіальному етапі змагань.

Участь у змаганнях забезпечили 49 здобувачів освіти 9 класів і молодші з п’яти закладів освіти громади: Антонінського ліцею, Кременчуківського ліцею, Терешківського ліцею, Федорівського ліцею, Великоорлинської гімназії.

Першість у змаганнях здобули Антонінський ліцей. Злагоджену гру показали Федорівський ліцей – ІІ місце та Кременчуківський ліцей – ІІІ місце.

Бажаємо юним спортсменам успіхів, безліч перемог та нових досягнень!