Допомога військовослужбовцям

Дата: 16.02.2024 10:30

Протягом 2023 року Антонінська громада активно допомагала військовослужбовцям Збройних сил України.

Підтримка наших бійців зараз є одним з пріоритетних завдань місцевої влади.

Тож, упродовж 2023 року ми здійснювали наступні видатки з місцевого бюджету:

• Спрямували кошти на потреби військової частини А 7182 в сумі – 1 млн. 28 тис. 329,5 грн та перерахували субвенцію в сумі – 2 млн.300 тис.грн.
  • Кошти виділені на військовий госпіталь – 100 тис.грн.
  • Кошти виділені ВЧ А 1583 (місто Хмельницький) – 100 тис.грн.
  • Кошти виділені для Високопільської ТГ – 500 тис.грн.
  • Кошти виділені для Крупецької ТГ – 100 тис.грн.
  • Кошти виділені для ВЧ А 4638 (місто Київ) – 300 тис.грн.
  • Закупили для потреб військової частини А 7182  вагончик – побутове приміщення (металевий вагончик КПП) на що витратили кошти в сумі – 99 тис.887 грн.
  • Фото без опису

- Закупили 12 дронів FPV – 7 на що виділили кошти в сумі – 186 тис.грн.

Закупили рацію Motorola DP 4800 для жителя нашої громади, на що витратили кошти в сумі – 98 тис. 400 грн.

Фото без описуФото без опису

• Допомога військовослужбовцям (199 осіб по 5 тис.грн.) – 995 тис.грн.
  • Допомога на лікування пораненим військовослужбовцям (45 осіб по 10 тис.грн.) – 450 тис.грн.
  • На тверде паливо військовослужбовцям – (231 особа по 10 тис.грн.) – 2 млн. 310 тис.грн.
  • На вирішення соціально – побутових питань військовослужбовцям ( придбання шин, дисків, тепловізора) – 235 тис.грн.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

• Завдяки спільному фінансуванню Антонінської селищної ради та директора ФГ «Фортуна Агро Д» Оцалюка Олеся Анатолійовича був закуплений якісний тепловізор те переданий жителю с.Великі Орлинці – Сергію Боцюну.

Загалом – 8 млн. 802 тис. 616,50 грн.

Працівники бюджетних установ Антонінської селищної ради протягом 2023 року здавали на благодійній основі кошти ( 10 % від заробітної плати) з яких ми допомагали військовослужбовцям:

-185 тис.грн. на 37 птсьмових звернень від військовослужбовців нашої громади, згідно яких було виділено по 5 тисяч грн. кожному

- 10 тис.грн. на лікування пораненому військовому з села Корчівка – Гудз Олександру Йосафатовичу

- 20 тис. 50 грн. на придбання 2 автомобілів для військового, жителя с. Закриниччя Власюка Олександра Васильовича

- 10 тис. грн. на антидронову рушницю для жителя с. Юзіно – Закліцького Вадима

- 10 тис.грн. на автомобіль для жителя с.Корчівка – Темнюка Івана Васильовича

- 10 тис.грн. на придбання тепловізійного монокуляра для військового жителя с. Севрюки – Максімчука Віктора Миколайовича

- надано матеріальну допомогу на лікування Болкуну Олександру Олександровичу, воїну ЗСУ в сумі 10 тис.грн.

- надано матеріальну допомогу на лікування Семків Дмитру Степановичу, воїну ЗСУ в сумі 20 тис.грн.

- закуплено парафін для виготовлення окопних свічок на суму 10 тис.710 грн.

-закуплено  тепловізійний приціл AGM Rattler TS – 19-256 на що витрачено кошти в сумі 52 тис.405 грн.

- підсилювач Синиця 1 Т та інвертор – 41 тис.615 грн.

Фото без описуФото без опису

- долучилися до збору коштів на автомобіль для жителя села Корчівка Богачука Андрія Миколайовича в сумі 10 тис.75 грн.

- долучилися до збору коштів на автомобіль для жителя села Корчівка Семчик Владислава Олександровича в сумі 10 тис.150 грн.

- купили каску для жителя села Малі Пузирки Павлюка Сергія – 15 тис.500 грн.

- закупили обладнання ( електричний автоклав, реторт пакети, запаювач електричний, ваги кухонні) для виготовленння готової до споживання їжі нашим захисникам,  на що витрати кошти в сумі 10 тис.186 грн.

• за сприяння нашого земляка  Aleksandr Vinichuk , котрий проживає та працює в Англії, але на постійній основі допомагає нашим захисникам, був придбаний автомобіль Hyundai Santa Fe та переданий нашому земляку Юрію Кондратюку
  • Фото без описуФото без опису

Загалом використали: 425 тис.691 грн.

Допомога захисникам є незмінною частиною нашої щоденної роботи. Ми розуміємо наскільки хлопцям важливо отримати саме те , що вони потребують. Ми й надалі продовжимо реалізацію ініціатив направлених на підтримку армії, поліпшення обороноздатності, допомоги нашим землякам з різних підрозділів.