Змагання з волейболу «М’яч перемоги» серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти Антонінської селищної територіальної громади

Дата: 12.03.2024 09:27

З метою підвищення якості навчально-тренувальної роботи та пропагування здорового способу життя серед здобувачів освіти, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою і спортом, впровадження фізичної культури і спорту в повсякденний побут учнів, зміцнення їхнього здоров’я, підготовки молоді до життя і трудової діяльності 7 березня 2024 року на базі Антонінської ДЮСШ було організовано та проведено змагання з волейболу «М’яч перемоги» серед команд юнаків 10-11 класів закладів загальної середньої освіти Антонінської селищної територіальної громади.  У змаганнях взяли участь команди чотирьох закладів освіти: Антонінського ліцею, Терешківського ліцею, Кременчуківського ліцею, Федорівського ліцею із загальним числом учасників  31 здобувач освіти.

Першість у змаганнях здобули команда юнаків Федорівського ліцею, друге місце посіла команда Антонінського ліцею, третю сходинку змагань посіла спортивні команда Кременчуківського ліцею, команда Терешківського ліцею зайняла п’яту сходинку змагань. Усі команди продемонстрували силу духу, завзяту волю до перемоги та боротьби!

Дякуємо ЗСУ за можливість! Слава Україні! Героям слава!