Лист - подяка за земляка

Дата: 18.03.2024 15:15

Днями, на адресу голови Антонінської територіальної громади надійшов лист-подяка за земляка, який з честю та гідністю виконує свої обовязки із захисту держави. Подячний лист надійшов від командира частини в якій служить наш молодий воїн, житель с.Закриниччя, молодший лейтенант Олександр Мазурок.

18 березня селищний голова Анатолій Оцалюк вручив подяку Антонінської селищної ради батькам Олександра Васильовича - Мазуроку Василю Івановичу та Мазурок Ларисі Михайлівні, за зразкове виховання сина, який проходить службу у військовій частині А 4128 та з честю і гідністю виконує свої обовязки із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави.

А також побажав батькам Олександра міцного здоровя, благополуччя, родинного затишку, божого благословення та миру нашій країні!

Надзвичайно приємно усвідомлювати, що в нашій громаді є такі відважні захисники, патріотизму й мужності Олександра вклоняємось доземно всією громадою. Ми пишаємось тобою, Олександре і чекаємо з перемогою додому!

Слава Україні! Разом до перемоги!