Вітання з нагоди професійного свята працівників Кп "Комунальник" Антонінської селищної ради

Дата: 18.03.2024 15:18

Сьогодні, з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, селищний голова Анатолій Оцалюк привітав працівників КП «Комунальник» та подякував колективу за невтомну, самовіддану працю, побажав наснаги, міцного здоров’я, добробуту в родинах та якнайшвидшої Перемоги.

А також відзначив грамотами Антонінської селищної ради п’ятьох працівників комунальної сфери, за вагомий особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства громади, сумлінну працю та відданість обраній справі.

Кожен з нас завдячує комунальникам своїм комфортним життям, світлом та теплом у оселях, чистотою охайних вулиць, красою клумб і затишком зон відпочинку.

Вшановуючи їх, ми дякуємо цим відважним людям за нелегку працю! Цінуємо те, що вони роблять для нас!