Благодійна ярмарка на підтримку Збройних сил України

Дата: 15.03.2024 15:26

Проведення благодійних ярмарків стало доброю традицією для жителів та гостей Антонінської громади.

Громадяни об’єднуються, щоб досягти спільної мети – допомогти воїнам Збройних Сил України.

15 березня 2024 року в селищі Антоніни у супроводі патріотичних пісень, пройшов благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України, організований працівниками та учасниками творчого колективу Антонінського Будинку культури та викладачами Антонінської дитячої школи мистецтв.

Відвідувачі ярмарку мали можливість придбати: запашну випічку, солодощі, юшку, куліш, плов,власноруч виготовлені прикраси, тощо.

Вкотре, ми мали змогу впевнитися в тому, що українці – незламний, щедрий, людяний, самовідданий народ.

Висловлюємо подяку усім, хто долучився до ярмарку, а також, небайдужим громадянам, які з радістю та щирістю купували різноманітні вироби і просто донатили, завдяки усім Вам нам вдалося зібрати кошти в сумі – 32 тисячі гривень, з них: КЗ"Центральний будинок культури" , Дівочий батальйон та Анна Киричук - 13 тис.350 грн., ЦНАП-5тис 150 грн., Косунець Володимир - 2 тис.грн., працівники Антонінської школи інтернат долучилися коштами в сумі- 4 тис 500 грн., та кошти з благодійної скриньки-7 тис.грн.

Усі кошти будуть використані на допомогу нашим військовим.

Висловлюємо слова щирої подяки всім господиням, чоловікам та майстриням які долучилися до проведення благодійного ярмарку своїми виробами, а саме:

- Працівникам КЗ «Центральна бібліотека Антонінської селищної ради»

- Працівникам КЗ «Центральний будинок культури»

- Працівникам ЦНАП

- учасникам «Дівочого батальйону»

- Володимиру Косунцю

- Ані Киричук

Дякуємо за активність та небайдужість у цей складний для усіх нас час.

Робимо все можливе для найшвидшої перемоги!