ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Дата: 26.03.2024 14:22

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області повідомляє про добір кандидатів на посади державної служби категорії «В»:

Управління контрольно-перевірочної роботи

1) провідного спеціаліста відділу організації та координації контрольно-перевірочної роботи управління контрольно-перевірочної роботи (робоче місцем. Хмельницький);

2) провідного спеціаліста відділу контрольно - перевірочної роботи 1 управління контрольно-перевірочної роботи (робоче місцем. Хмельницький).

Кваліфікаційні вимоги:

- вища освіта за ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра;

- вільне володіння державною мовою.

Заяву кандидата на посаду та резюме надсилати на електронну адресу : Kadr@km.pfu.gov.ua

За додатковою інформацією щодо переліку документів, основних посадових обовязків, умов оплати праці тощо звертатися за номером телефону управління по роботі з персоналом (0382) 70-47-26 (контактна особа: Сорока Аліна Юріївна).

Документи приймаються до 15 год. 45 хв. 05.04.2024 включно.

Ознайомитися з умовами проведення добору можна на інформаційній сторінці вебпорталу головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області https://tinyurl.com/48r7rubd