Вручення орденів "За мужність III ступеня" рідним загиблих захисників

Дата: 02.04.2024 14:04

2 квітня 2024 року в приміщенні Антонінської селищної ради перший заступник голови Хмельницької РВА Віктор Паламарчук та військовий комісар Василь Ткачук вручили згідно Указу Президента України орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) мамі загиблого Героя Юрія Конуса – Конус Зої та мамі загиблого Героя Юрія Томашенка – Томашенко Світлані.

Селищний голова Анатолій Оцалюк звернувся до рідних наших Героїв з словами співчуття та підтримки: « Низький вам уклін за виховання справжніх патріотів. Завдяки таким Героям Україна є і продовжує відвойовувати свою незалежність та свободу. Їх подвиг назавжди залишиться в нашій пам’яті”.

Після чого усі присутні відвідали меморіал слави , поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.

Низький уклін. Світла пам'ять і Царство Небесне нашим полеглим захисникам!