Апаратна нарада селищного голови з старостами, начальниками і працівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств селищної ради

Дата: 02.04.2024 14:15

2 квітня 2024 року Антонінський селищний голова Анатолій Оцалюк провів апаратну нараду з старостами, начальниками і працівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств селищної ради за участю заступників селищного голови.

У ході апаратної наради були обговорені нагальні та поточні питання життєдіяльності Антонінської територіальної громади, зокрема: питання муніципального співробітництва Антонінської ТГ з сусідніми територіальними громадами в напрямку реалізації інвестиційних проектів, розвитку галузі освіти і культури, роботи комунального господарства та інше.

По закінченню апаратної наради селищний голова надав ряд доручень відповідальним особам, щодо виконання даних питань.