Команда Антонінського ліцею стала бронзовим призером «Gool Games» у ІІІ районному етапі Шкільних ігор

Дата: 10.04.2024 14:51

Вітаємо команду Антонінського ліцею із зайнятим 3 місцем у ІІІ (районному) етапі фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Gool Games» в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ігри».

Команду нагороджено грамотами та кубком.

6 квітня у м. Деражня команда учнів Антонінського ліцею, що складалася з дівчат та  хлопців змагалися за першість в 10 естафетах різної складності, в яких здобувачі освіти показали спритність, кмітливість, витривалість, швидкість.

Дякуємо учасникам за активність і любов до спорту, а вчителям  фізичної культури ліцею за виховання фізично здорового молодого покоління.

Бажаємо й далі нових звершень і перемог!Фото без описуФото без описуФото без опису