Вітаємо команду хлопців Антонінського ліцею з перемогою у ІІІ районному етапі Шкільних ліг!

Дата: 10.04.2024 14:54

Щиро вітаємо команду Антонінського ліцею з перемогою у змаганнях з волейболу ІІІ районного етапу Шкільних ліг, проведених у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги серед закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році».

Нагадаємо, в області реалізується всеукраїнський проєкт «Пліч-о-пліч» під егідою Президента України. Відповідно, 9 квітня на базі Красилівської ДЮСШ відбулися змагання між командами-переможцями ІІ (місцевого) етапу з волейболу серед хлопців. Команду від Антонінської СТГ представляли здобувачі освіти 2009 року і молодші Антонінського ліцею, які здобули перше місце серед 5 команд з Красилівської міської ТГ, Заслучненської сільської ТГ, Теофіпольської селищної ТГ і Щиборівської сільської ТГ.

Дякуємо команді за злагоджену гру і бажаємо перемоги в обласному етапі «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги серед закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році»!,