Дата: 25.06.2024 14:28

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України підведено підсумки ІІІ Всеукраїнського етапу виставки-конкурсу «Український сувенір».

Виставка-конкурс «Український сувенір» проводиться із метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва; залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва; сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік; співпраці і обміну досвідом між осередками дитячої творчості, культурно-освітніми установами; популяризації дитячої художньої творчості через засоби масової інформації. За умовами конкурсу, всі учасники розподіляються за такими віковими категоріями: I вікова категорія-діти 6-11 років; II вікова категорія – підлітки 12-16 років; III вікова категорія – учасники від 17 років (дорослі).

За підсумками виставки-конкурсу  «Український сувенір» грамотами за зайняте  ІІІ місце  відзначено:

у номінації «Сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «сувенір»

ПАНЧУК Дар’ю Юріївну, вихованку гуртка «В’язання гачком» Антонінського БТДЮ, за творчу роботу «Незламна»  (керівник ЯНЮК Надія Петрівна);

у номінації «Зразки традиційних іграшок»:

ЯНЮКА Артема Вячеславовича, учня 9 класу Терешківського ліцею, за творчу роботу «Кінь качалка»  (керівник КОНДРАТЮК Людмила Степанівна);

ДЕМІДОВУ Анастасію Олександрівну, ученицю 7 класу Терешківського ліцею,  за творчу роботу «Лялька-мотанка» (керівник  ЖАРЧИНСЬКА Лариса Миколаївна).

Вітаємо переможців та їх наставників та бажаємо подальших успіхів та нових здобутків!