Подяка селищному голові від Збройних сил України за допомогу

Дата: 02.07.2024 14:27

Днями, очільнику Антонінської територіальної громади Анатолію Оцалюку, наш земляк,військовослужбовець Збройних сил України - Михайло Хом’юк вручив Подяку від командування 30 ОМБР .

« Командування нашої військової частини висловлює Вам подяку за активну громадянську позицію, благодійну і волонтерську діяльність, вагому і систематичну підтримку підрозділів Збройних сил України та вагомий внесок у наближення Перемоги».

Селищний голова Анатолій Оцалюк, в свою чергу, подякував захисникам за їхню мужність і стійкість.

«Щиро дякую за нагороду, це велика честь для мене. Найголовніше, щоб наша допомога сприяла наближенню Перемоги. А ми обов'язково, й надалі, продовжуватимемо підтримувати наших Воїнів» - наголосив він.

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение 2 человека и текст