Дмитревич Андрій Сергійович

Дата: 30.07.2024 15:04

Народився 29 вересня 1998 року в с.Севрюки Красилівського району Хмельницької області .

З 1 вересня 2005 року по 2014 рік навчався в  Севрюківській ЗОШ I-III ступенів Красилівського району Хмельницької області . Далі продовжив навчання в ДНЗ "Теофіпольський професійний аграрнопромисловий ліцей" за спеціальностю-машиніст с/г виробництва ,водій ,слюсар, який закінчив у 2017 році.

В 2018 році вступив до Державного навчального закладу ВПТУ №11 м.Хмельницький, де здобув професію  рихтувальник кузовів,електрозварювальниник на автоматичних та напівавтоматичних машинах,який закінчив у 2021 році.

З 24.11.2018 року перебував на строковій службі вч А3051 НГУ.

В 2021 році працював трактористом в ТОВ “Україна 2001”

В перші дні повномасштабного вторгнення, за покликом серця 25.02.2022року, Андрій з'явився до військомату та вступив до лав НГУ на захист Батьківщини.
Служив старшим кулеметником у 2-му протитанковому відділенні протитанкового взводу 4 батальйону оперативного призначення військової частини А 3028. Успішно пройшов підготовку у Великобританії.
Андрій із честю виконав обов’язок, щодо захисту своєї Держави і до останнього був вірний військовій Присязі. Виявивши мужність і стійкість
 06.10.2023року, загинув внаслідок стрілецького бою та мінометного обстрілу противником, отримавши поранення несумісні з життям, на Запорізькому напрямку.
Андрій був і залишиться в наших серцях доброю, щирою, трудолюбивою, чуйною Людиною. Гарним другом, веселим та щедрим побратимом, через що мав позивний «Санта».
   Похований в селі Севрюки на місцевому кладовищі.

У Андрія залишилась мати та сестра.

Низькій уклін та вічна слава Герою!