Закліцький Олексій Станіславович

Дата: 30.07.2024 15:26

Народився 24 жовтня 1986 року в с. Тріски Хмельницького району Хмельницької області.

У вересні 1993 року Олексій пішов у перший клас Гриценківської ЗОШ І-ІІ ст., де закінчив 9 класів у 2002 році.

Цього ж року вступив до Теофіпольського аграрного ліцею, який закінчив у 2005 році, здобувши спеціальність тракторист-комбайнер широкого профілю.

У 2007 році був призваний на строкову службу до лав ЗСУ, після закінчення служби повернувся із званням - молодшого сержанта.

З 2014 році брав участь в АТО на території Луганської області.

З початку повномасштабного вторгнення став на захист нашої держави, стримуючи ворога на території Донецької області.

Воював у складі 11 прикордонного загону.

Звання – сержант.

Позивний – «Кухар»

Виконував бойові завдання в районі населеного пункту Новомихайлівка Покровського району Донецької області.

Загинув 16 травня 2022 року, на 35 році життя, від ворожої кулі.

28 липня 2022 року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, посмертно.

Похований на місцевому кладовищі в с. Гриценки Хмельницького району Хмельницької області.

В Олексія залишились мати, сестра.

Вічна Слава Герою!