Рендюк Олег Леонідович

Дата: 31.07.2024 10:50

Народився та виріс Олег Рендюк 15 квітня 1988 року у селі Велика Салиха Хмельницького району Хмельницької області. Здобув вищу військову освіту, з 2010 по 2019 рік служив у Збройних Силах України, з 2014 року захищав суверенітет та територіальну цілісність на сході країни, був учасником АТО, нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

З 2019 року працював заступником військового комісара Теофіпольського військового комісаріату, далі заступником начальника 8 відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної допомоги. Колеги по роботі згадують про нього як про професіонала, порядну людину, надійного товариша.

Згодом Олег був призначений начальником штабу, першим заступником командира 10-ої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Одружений був з Іриною Гончаровською зі Святця, народили та виростили двоє дітей, синочка Владислава та донечку Ангеліну.

1 січня 2024 року під час виконання обов’язків військової служби загинув Рендюк Олег Леонідович.

Поховали Олега Леонідовича Рендюка з військовими почестями на алеї Героїв на цвинтарі у Святці.

Звання: підполковник Збройних сил України

Вічна слава загиблому Герою!