Ярич Артем Сергійович

Дата: 01.08.2024 09:27

Народився 20 квітня 1991 року в с. Зоряне Чорноморського району Кримської області.

У 1995 році разом зі сім’єю переїхав до села Тріски Красилівського району Хмельницької області.

У вересні 1997 року пішов у перший клас Гриценківської ЗОШ І-ІІ ст., Красилівського району Хмельницької області, де закінчив 9 класів в 2006 році.

Цього ж року вступив до Красилівського професійного ліцею, де здобув спеціальність тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва.

У 2010 році був призваний на строкову службу в Збройні Сили України.

У 2016 році підписав контракт зі Збройними Силами України, де проходив службу в Чернігівській області село Гончарівське.

Звання – старший сержант.

Похований на місцевому кладовищі в с. Тріски Хмельницького району Хмельницької області.

В Артема залишились мати, батько, сестра, брат, дві донечки.

Вічна Слава Герою!