Радзівон Роман Вікторович

Дата: 01.08.2024 09:30

Народився 21 листопада 1998 року в с. Гриценки Красилівського району Хмельницької області.

У вересні 2004 року пішов у перший клас Гриценківської ЗОШ І-ІІ ст., Красилівського району Хмельницької області, а далі продовжив вже навчання в Броварському вищому училищі фізичної культури де закінчив 11 класів в 2015 році.

Цього ж року вступив до Кам’янець-Подільського національного університету, де здобував спеціальність вчителя фізичного виховання.

У  травні 2021 року підписав контракт зі Збройними Силами України.

А з початку повномасштабного вторгнення став на захист нашої держави, стримуючи ворога в Донецькій області.

Воював у складі 47 штурмової бригади «Магура».

Звання – солдат.

Позивний – «Радзік»

Виконував бойові завдання в районі населеного пункту Сокіл Донецької області.

Похований на місцевому кладовищі в с. Гриценки Хмельницького району Хмельницької області.

В Романа залишились мати, батько, дві сестри, донечка.

Вічна Слава Герою!