Чи можуть мені призначити субсидію, якщо я не працюю, досягла 60 років, але на пенсію вийти не можу, бо не маю необхідного страхового стажу 31 рік?

Дата: 09.08.2024 11:46

Людині, яка досягла 60 років та не набула необхідного страхового стажу для призначення пенсії за віком, житлова субсидія може бути призначена за умови, що така особа має не менш як 15 років страхового стажу та не менше ніж місяць протягом періоду, за який  враховуються доходи під час призначення житлової субсидії, отримувала державну соціальну допомогу малозабезпеченій сім’ї, яка призначається  органами соціального захисту населення.

Довідково

Підпункт 3 пункту 14 постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива“.Фото без опису