Як кадровику підприємства виконати вимогу щодо подання інформації про працевлаштування працівника на наступний день після його прийняття, якщо це молодий спеціаліст й інформація про нього відсутня в Реєстрі застрахованих осіб?

Дата: 09.08.2024 11:48

У разі працевлаштування нового працівника, роботодавець ще до початку роботи повинен подати до територіального органу Державної податкової служби за місцем обліку як платника єдиного внеску повідомлення про прийняття працівника на роботу або про укладення гіг-контракту (постанова Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 413 “Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу / укладення гіг-контракту”).

У такому випадку на момент подання відомостей про трудові відносини відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.2024 650 “Деякі питання бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану” через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України інформація про працівника вже буде наявна в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, тобто подати дані у визначені законодавством строки ви зможете.Фото без опису