Волицький Іван Валерійович

Дата: 13.08.2024 09:59

Іван народився  в багатодітній сім’ї 23 червня1985 року в селі Закриниччя Красилівського району Хмельницької області . Зростав Іван разом з трьома братами і двома сестрами. Змалку звик допомагати по господарству, був працьовитим та слухняним хлопчиком.

Своє дитинство Іван провів у рідному селі. 1991 року пішов навчатися до першого класу Закриницької загальноосвітньої школи. Шкільні роки перетворили Івана на щирого, порядного, привітного юнака, гарного товариша, надійного друга, хорошого та здібного учня.

У 2000 році Іван закінчив навчання у Закриницькій загальноосвітній сільській школі, де отримав атестат про неповну середню освіту.

Далі навчатися Іван не пішов. Пішов працювати до колгоспу, працював на фермі їздовим, так як дуже любив коней.

Коли не стало колгоспу Іван працював різноробочим, допомагав людям ,аби заробити хоч якусь копійку, щоб допомогти родині.

07 червня 2023 року був мобілізований до лав ЗСУ. Де проходив базову  загальновійськову підготовку - стрілець базового рівня частина А4651.

З 14 червня 2023року  по 17 червня 2023 року навчався за програмою Базова загальновійськова підготовка за спеціальністю стрілець ВОС 100, та склав випускні іспити В/Ч А 7084 майора І.Феська стрілець помічник гранатометника 1 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 101-ша окрема бригада територіальної оборони.

Після закінчення навчання був переведений на Харківський напрямок .

Загинув Іван 16 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання потрапивши під артилерійський обстріл противника, в районі населеного пункту Лиман перший Куп’янського району Харківської області.

Йому назавжди 38…

Справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у пам’яті односельчан, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Похоронений на місцевому кладовищі с. Закриниччя, а його ім’я закарбоване на Стелі пам’яті в смт. Антоніни.

Вічна пам’ять Герою!Фото без опису