Робоча зустріч селищного голови Анатолія ОЦАЛЮКА з директором Хмельницького обласного центру зайнятості Віталієм БАНДИРСЬКИМ

Дата: 16.09.2024 09:47

Сьогодні відбулась робоча зустріч селищного голови Анатолія ОЦАЛЮКА з директором Хмельницького обласного центру зайнятості Віталієм БАНДИРСЬКИМ . Також у зустрічі взяли участь начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Наталія КУЯН та начальник відділу юридичного і кадрового забезпечення Марина ПАСІЧНИК.

Під час спілкування обговорили основні напрямки співпраці селищної ради та служби зайнятості у воєнний час. Віталій Бандирський розповів про програми підтримки підприємств, питання організації навчання за умови отримання ваучерів, мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, організацію та проведення громадських та суспільно корисних робіт на території громади.

В ході розмови досягли певних домовленостей та перспектив у подальшій спільній роботі.

Закінчилась робоча зустріч відвідуванням «Музею Потоцьких», що в селищі Антоніни.