Вічна слава Герою!

Дата: 01.10.2024 14:36

Сьогодні, 1 жовтня 2024 року, жителі Антонінської громади зустріли «живим коридором шани та пам’яті» Захисника України, жителя міста Кременець, старшого солдата, Федорова Сергія Володимировича, який помер 28 вересня 2024 року.

Віддали останню шану воїну рідні та друзі, бойові побратими, керівний склад та працівники Антонінської селищної ради, освітяни, працівники культури, підприємств, установ, організацій та просто небайдужі жителі.

Створивши «живий коридор», на колінах, зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати попрощались жителі громади зі своїм Героєм...

Воїна поховали з почестями на кладовищі в селищі Антоніни.

Сину Сергія урочисто вручили Державний Прапор України як символ шани його батьку, який вірно та до кінця служив нашій державі.

Ми продовжуємо втрачати кращих своїх синів і дочок , які захищають нас у війні з московською нечистю.

Сергій Володимирович боровся за волю і свободу нашої України. Вірив і віддав в ім’я Перемоги своє життя.

Антонінська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого Героя. Вічна пам’ять і слава українському воїну!

Слава Україні!