ЗВІТ селищного голови Анатолія Оцалюка про роботу Антонінської селищної ради та її виконавчого комітету у 2023 році

Заключний виступ селищного голови

Усі результати за 2023 рік це результати нашої спільної роботи. Тому дякую усім депутатам, виконавчим органам селищної ради, підприємцям, аграріям, активним мешканцям, які спонукають працювати більше та ефективніше, а також кожному, кому небайдужа доля Антонінської громади.  У 2024 році на нас з вами чекатимуть нові виклики, однак об’єднавшись, ми зможемо досягти більшого для стабільного розвитку нашої громади. Я завжди налаштований на плідну співпрацю та на діалог з усіма, хто бажає щось зробити корисне для громади, намагаючись максимально і в повному обсязі задовольнити потреби жителів, а головне – виправдати довіру людей.

10:21:41 16.02.2024