Оголошення

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", відділ юридичного і кадрового забезпечення Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області повідомляє про оприлюднення рішення п'ятої позачергової сесії селищної ради восьмого скликання від 26.04.2021 року № 10 "Про реорганізацію Комунального підприємства  «Надія» Антонінської селищної ради Хмельницького району  Хмельницької області шляхом приєднання до Комунального підприємства «Комунальник» Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ".

12:58:20 27.04.2021

Запрошуємо на роботу

Антонінська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (юриста) на період відпустки основного працівника

12:04:39 26.11.2019

Запрошення на святкування Дня парку

16 червня з 12.00 год. в Антонінському парку (біля кринички) відбудеться святкування Дня парку. Присутні на святі матимуть змогу отримати заряд позитивних емоцій від учасників святкової програми, посмакувати смачним кулішем, запашною юшкою, узбецьким пловом, насолодитися щебетом птахів та ароматом квітів.

09:04:10 11.06.2019

09:55:28 29.05.2019