Антонiнська дитяча бiблiотека

Дата: 13.12.2017 15:30

Антонінська бібліотека для дітей на протязі року обслуговує до 500 читачів. Це учні Антонінської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованці літнього табору «Подолянчик», іногородні діти, вихованці Антоніської спеціалізованої школи-інтернат та викладачі. На протязі року бібліотека для дітей проводить масові заходи на різні теми, бібліографічні уроки , як правильно користуватися бібліотекою та читати книги. Беремо активну участь у різних районних та обласних конкурсах та соціологічних опитуваннях, приймаємо активну участь у громадському житті нашого селища Антоніни. При Антонінській бібліотеці для дітей функціонує  клуб дозвілля «Джерельце» з краєзнавчим нахилом, де читачі мають змогу більш поглиблено дізнаватися про історію нашого краю. Проводимо краєзнавчі екскурсії для всіх бажаючих не тільки з України, а навіть з-за кордону. Книжковий фонд Антонінської бібліотеки для дітей налічує більше 12 тисяч примірників, читачів обслуговує один кваліфікований працівник – бібліотекар.