Сильніші разом!

Дата: 23.06.2020 17:12

В рамках ініціативи «Підтримка об'єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», яку реалізовує Програма «U-LEAD з Європою» у співпраці з МБФ «Карітас України», Антонінська селищна рада отримала  безкоштовний набір «Сильніші разом. Скринька здоров’я  громади». До набору увійшли такі необхідні в умовах пандемії засоби індивідуального захисту, як захисні костюми, окуляри, маски, гумові рукавички, дезінфікуючі розчини та інфрачервоний безконтактний термометр. Дані засоби будуть в подальшому використовуватися працівниками місцевих рад, старостатів, навчальних закладів тощо, які вимушені знаходитися у громадських місцях у зв'язку зі своєю роботою.

Висловлюємо щиру подяку за надану благодійну допомогу, за постійну підтримку, за те, що не залишились осторонь в такі нелегкі для громад часи!