Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України

Дата: 25.08.2021 21:17

23 серпня 2021 року на території Антонінської ТГ відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України.

О 9.00 год. на території Антонінського ліцею відбулося урочисте підняття Державного прапора України під звуки Державного гімну. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих бійців, які віддали своє життя за свободу та Незалежність України.

Після цього, на стадіоні проводились спортивні змагання з футболу між командами закладів загальної середньої освіти у двох вікових категоріях: молодшої та старшої.

Була представлена виставка народної творчості працівників закладів культури нашої громади, виставка образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва Антонінської школи мистецтв. В рамках свята проходила благодійна акція по збору коштів на допомогу 2-річній хмельничанці         Софії Довгаль із діагнозом «Спінальна аміотрофія 1 типу».

До уваги усіх гостей та мешканців селища було представлено проєкт «Полотно єднання»- це вишита хрестиком карта Антонінської громади. Карта розміром 2м.*1,5м., різнобарвна, кожне слово вишите різними кольорами українського вінка. До роботи над нею долучилися усі працівники закладів культури громади.

Також на святі проходила акція « До твого серця, Україно, свою долоню прикладу!», де кожен бажаючий мав змогу за допомогою фарби залишити на жовтому полотні свої вітання Україні у вигляді долоньки.

До святкових вітань та вручення нагород з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України було запрошено:

голову Антонінської ТГ- Анатолія Оцалюка;

голову Хмельницької обласної ради – Віолету Лабазюк;

радницю голови обласної ради та представницю благодійного фонду Сергія Лабазюка «МИ ПОРУЧ» - Тетяну Образцову;

депутата Хмельницької районної ради від команди Симчишина- Лесю Герасимчук.

Гарний настрій та незабутні враження від свята подарували вихованці освітнього центру під керівництвом Алли Оцалюк та творчі колективи закладів культури громади.

Для усіх бажаючих отримати на згадку світлину неподалік сцени була облаштована фотозона.

Свою пісенну творчість усім глядачам подарував заслужений артист України, соліст Хмельницької обласної філармонії Микола Довгальов.

Для дітей працювали ігрові майданчики, де вони мали змогу відпочити та порозважатись.

24 серпня представники органів місцевого самоврядування презентували громаду на обласному рівні у напрямку розвитку туристичного потенціалу нашого регіону.