Дата: 30.05.2022 09:33

З 2 по 20 травня 2022 року Хмельницьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді проведено обласний краєзнавчий конкурс «Хмельниччина в особистостях».

Конкурс проводився з метою пошуку та збору інформації про визначних особистостей, які творили та творять історію у різних сферах діяльності не лише на Хмельниччині, а й в Україні та світі. Учасники конкурсу представляли відеоролики про визначні особистості в одній з восьми категорій:

• політичні та громадські діячі;

• поети та письменники;

• науковці (історики, фізики, математики і тд.);

• діячі культури та мистецтва;

• освітяни;

• спортсмени;

• священнослужителі;

• військові діячі.

Щиро вітаємо Назарія МИХАЛЬЧУКА, здобувача освіти Антонінського ліцею з перемогою у категорії «Науковці» за відеоролик «Табола Микола Михайлович» (керівник СУХА Леся Валеріївна).

Відеоролик можна переглянути перейшовши за посиланням https://youtu.be/HeHh3qglkR0