Дата: 10.06.2022 22:59

У квітні-травні 2022 року на базі ХОЦНТТУМ відбувалася обласна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Від закладів  освіти Антонінської СТГ було представлено роботи у 16 номінаціях. В результаті маємо 10 призових місць.

Дипломами І ступеня нагороджено:

• Інну СЛОБОДЕНЮК в номінації «Вироби із солоного тіста» (Антонінський БТДЮ, керівник Лілія СТЕПЧУК);
  • Дарину ІВАНЧУК в номінації «Вироби із соломки» (Антонінський БТДЮ, керівник Лілія СТЕПЧУК);
  • Віталія ХАРЧУКА в номінації «Витинанка» (Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Любов ХАРЧУК);
  • Тетяну ЯЦЮК в номінації «В'язання гачком» (Кременчуківський ліцей, керівник Надія ЯНЮК).

Диплом ІІ ступеня нагороджено:

• Вікторію БАРТАШУК в номінації «Художня вишивка» (Антонінський БТДЮ, керівник Тетяна ПЕРВАК)

Дипломами ІІІ ступеня нагороджено:

• Юлію КОЗУ в номінації «Вироби з природніх матеріалів» (Антонінський ліцей, керівник Алла КАРВАЦЬКА)
  • Ольгу ДЯЧУК в номінації «Бісероплетіння» (Антонінський БТДЮ, керівник Тетяна ПЕРВАК);
  • Івана СЕРЕДУ в номінації «Художнє різблення по дереву» (Корчівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Андрій ФАГАТ);
  • Яну ШМАЙЛЮК в номінації «Батик» (Антонінська ШМ, керівник Альона ШМАЙЛЮК)
  • Юлію КОЗУ в номінації «Ізонитка» (Антонінський ліцей, керівник Світлана СКОПЮК)

Роботи переможців знаходяться на постійно діючій виставці в ХОЦНТТУМ.

Робота Віталія ХАРЧУКА витинанка «Стежками історії України» була продана на благодійному аукціоні в Німеччині, отримані кошти направлено на допомогу для ЗСУ.

Вітаємо творчу молодь нашої громади та їх керівників з перемогою.