Дата: 02.09.2022 11:02

2 вересня в селищі Антоніни відбулася церемонія прощання та поховання нашого захисника, яка зібрала скорботну громаду.

На церемонії поховання були присутні : працівники селищної ради, освітяни, працівники культури, підприємств, установ, близькі та родичі, жителі громади, побратими, друзі.

Жителі громади уклінно проводжали в останню путь нашого Героя – Олега Синюка.

Поховання відбулося з усіма військовими почестями, на його честь пролунали залпи військового салюту. Вічний спокій Герой знайшов в нашому селищі, оскільки у Антонінах нині проживає його родина.

У липні йому виповнилося лише 34 роки, попереду мало б бути все життя…

Дякуємо тобі, Героє, за відвагу і мужність, за те, що ціною свого життя захистив рідну землю. Своїм подвигом ти заслужив вічну пам’ять і вічне життя!

Сьогодні нашу країну називають суцільною раною. Без упину болить душа, бо від нас на небеса йдуть найсміливіші, наймужніші, зовсім юні хлопці, цвіт української нації. Олег назавжди залишиться в пам'яті усіх нас прекрасною людиною, найвірнішим другом.

Смерть найріднішої людини для родини – велике горе та велике випробування.

Висловлюємо щирі співчуття батькам, братам, а також всім близьким та рідним загиблого захисника! У цю гірку мить щиро поділяємо горе Вашої сім’ї та сумуємо разом із Вами.

Спасибі тобі за захист, наш Герою! Спочивай з миром… Слава Україні! Слава Героям!Фото без опису