Дата: 27.08.2022 14:26

Проведення футбольних змагань під час дії воєнного стану - це не лише спорт, ми демонструємо незламність духу, безстрашність нашого народу та прагнення до перемоги у війні. Адже в такий складний час важливо підтримувати одне одного і об'єднуватися.

Так, 27.08.2022 року, в селищі Антоніни відбулася гра прем'єр ліги у рамках першого туру чемпіонату Хмельницької області з футболу ,між командами ФК"Антоніни" та "Случ" Красилів.

Перед початком гри заступник селищного голови - Юрій Кондратюк звернувся до присутніх, побажав їм отримати максимальне задоволення від гри, незважаючи на результат.

Гра була цікавою та захопливою, в результаті перемогу здобула команда "Случ" Красилів з рахунком 1:0.

По завершенню, представники агрокластеру "Епіцентр Агро" вручили для місцевої команди подарунок у вигляді - газонокосарки.

Висловлюємо щиру вдячність усім , хто долучився до організації та проведення змагань.

Ми - частинка нашої майбутньої перемоги!Фото без опису