Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ВІТАЄМО

Дата: 09.01.2023 10:47
Кількість переглядів: 150

З 12 листопада по 18 грудня 2022 року згідно з графіком Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації проводився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Усього в регіональних предметних олімпіадах взяли участь 109 учнів. що становить 20,1 % від загальної кількості учнів 6-11 класів. Найчисельнішими були олімпіади з української мови та літератури – 22 учні, математики – 14 учнів, фізики – 11 учнів, іноземних мов – 10 учнів, біології –12 учнів, історії –10 учнів. Призерами регіональних олімпіад стали 80 учнів.

Список

учнів-переможців та призерів ІІ етапу

Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2022/2023 н.р.

українська мови та література

7 клас

ІІ місце – Пашталян Владислав, Федорівський ліцей (учитель Михальчук М.Г.)

8 клас

І місце – Киричук Анна, Федорівський ліцей (учитель Киричук О.В.)

ІІ місце – Вовк Дарія, Великоорлинська гімназія (учитель Сторожук В.Д.)

ІІІ місце – Янюк Артем, Терешківський ліцей (учитель Антощук Л.В.)

                  Сивець Ірина, Антонінський ліцей (учитель Сидорук Т.В.)

9 клас

І місце – Коваленко Анастасія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Марчишина  А.О.)

ІІ місце – Фагат Ярослав, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Джигун Л.О.)

ІІІ місце – Поліщук Анна, Терешківський ліцей (учитель Антощук Л.В.)

10 клас

ІІ місце – Танчук Вікторія, Антонінський ліцей (учитель Гиляка Л.М.)

ІІІ місце – Саковська Іванна, Кременчуківський ліцей (учитель Сільвеструк Л.В.)

11 клас

І місце – Мазорчук Ірина, Терешківський ліцей (учитель Антощук Л.В.)

ІІ місце – Тем’юк Дарина, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Мартинюк Н.М.)

ІІІ місце – Франчук Олена, Антонінський ліцей (учитель Гиляка Л.М.)

 

англійська мова

8 клас

ІІ місце – Вовк Дарія, Великоорлинська гімназія (учитель Мусатюк М.О.)

                 Надолинська Іванна, Терешківський ліцей (учитель Герасимчук В.І.)

ІІІ місце – Кононюк Христина, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Посишена К.О.)

9 клас

ІІ місце – Коваленко Анастасія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Михальчук-Бурлак О.І.)

                  Гринюк Марія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Михальчук-Бурлак О.І.)

10 клас

І місце – Кирилова Олександра, Кременчуківський ліцей (учитель Янюк О.О.)

ІІ місце – Танчук Вікторія, Антонінський ліцей (учитель Оцалюк А.В.)

11 клас

І місце – Петрівська Марія, Кременчуківський ліцей (учитель Прощук Т.М.)

 

німецька мова

9 клас

І місце – Коваль Ілона, Федорівський ліцей (учитель Васільцова О.М.)

ІІ місце – Оцалюк Ілона, Антонінський ліцей (учитель Яцюк Я.А.)

10 клас

ІІ місце – Оцалюк Ілона, Антонінський ліцей (учитель Яцюк Я.А.)

 

 математика

6 клас

ІІІ місце – Лавренчук Анжеліка, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Панасюк Н.О.)

                   Бойко Андрій, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Шкраблюк В.П.)

7 клас

ІІІ місце – Пашталян Владислав, Федорівський ліцей (учитель Кучерук Н.А.)

                   Антонюк Данило,  Великоорлинська гімназія(учитель Заводовська І.Г.)

8 клас

ІІІ місце – Присяжнюк Ярослав, Федорівський ліцей (учитель Чемерис Л.М.)

                  Барнацька Марина, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Шкраблюк В.П.)

9 клас

ІІІ місце – Коломієць Тарас, Антонінський ліцей (учитель Молодницька Л.П.)

10 клас

ІІ місце – Гринюк Артур, Кременчуківський ліцей (учитель Подущак А.А.)

 

фізика

7 клас

ІІІ місце – Домін Майя, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Панасюк П.І.)

8 клас

ІІ місце – Сивець Ірина, Антонінський ліцей (учитель Рожик Т.І.)

                 Лижнюк Данило, Федорівський ліцей (учитель Чемерис Л.М.)

ІІІ місце – Янюк Артем, Терешківський ліцей (учитель Янюк В.О.)

                   Куян Олександра, Великоорлинська гімназія (учитель Заводовська І.Г.)

10 клас

ІІІ місце – Гаврих Надія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Дідух В.В.)

                   Габельчук Євгеній, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Дідух В.В.)

11 клас

ІІ місце – Франчук Олена, Антонінський ліцей (учитель Рожик Т.І.)

ІІІ місце – Петрівська Марія, Кременчуківський ліцей (учитель Подущак А.А.)

 

інформаційні технології

10 клас

І місце – Скопюк Владислав, Антонінський ліцей (учитель Скопюк С.А.)

 

історія

8 клас

ІІ місце – Глушенюк Андрій, Антонінський ліцей (учитель Рабченюк В.М.)

ІІІ місце – Сидорчук Денис, Великоорлинська гімназія (учитель Юрчук В.С.)

9 клас

ІІ місце – Коваль Ілона, Федорівський ліцей (учитель Присяжнюк В.Ю.)

11 клас

І місце – Петрівська Марія, Кременчуківський ліцей (учитель Синиця В.І.)

ІІ місце – Франчук Олена, Антонінський ліцей (учитель Рабченюк В.М.)

ІІІ місце – Дударчук Олександр, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Кізіцька Л.М.)

 

хімія

7 клас

І місце – Булківська Софія, Антонінський ліцей (учитель Данилюк Г.В.)             

ІІ місце – Савіцький Богдан, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Марценюк С.М.)

8 клас

І місце – Стринадкін Валентин, Кременчуківський ліцей. (учитель Куклінська Г.П.)

ІІ місце – Глушенюк Андрій, Антонінський ліцей (учитель Данилюк Г.В.)

ІІІ місце – Янюк Артем, Терешківський ліцей (учитель Гайденко В.А.)

 

біологія

8 клас

І місце – Вовк Дарія, Великоорлинська гімназія (учитель Мироненко М.М.)

ІІ місце – Кононюк Христина, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Семенюк Н.М.)

ІІІ місце – Барнацька Марина, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Козачук С.І.)

                     Яремчук Вікторія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Козачук С.І.)

9 клас

ІІ місце – Гринюк Марія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Лисюк Л.С.)

ІІІ місце – Франчук Тетяна, Антонінський ліцей (учитель Гордилюк Ю.М.)

10 клас

І місце – Скопюк Владислав, Антонінський ліцей (учитель Кузнецова Г.Є.)

ІІ місце – Бориславська Ірина, Кременчуківський ліцей. (учитель Куклінська Г.П.)

11 клас

І місце – Дударчук Олександр, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Марценюк С.М.)

ІІ місце – Мазорчук Ірина, Терешківський ліцей (учитель Бєлоносова Т.О.)

 

географія

8 клас

І місце – Лижнюк Данило, Федорівський ліцей (учитель Романюк А.П.)

ІІ місце – Вовк Дарія, Великоорлинська гімназія (учитель Кондратюк А.М.)

9 клас

І місце – Марценюк Олександр, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Семенюк Н.М.)

ІІ місце – Антанюк Дарина, Великоорлинська гімназія (учитель Кондратюк А.М.)

ІІІ місце – Коваленко Анастасія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Лисюк Л.С.)

                   Гринюк Марія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Лисюк Л.С.)

10 клас

І місце – Бориславська Ірина, Кременчуківський ліцей (учитель Мироненко В.О.)

11 клас

І місце – Петрівська Марія, Кременчуківський ліцей (учитель Мироненко В.О.)

 

технології

9 клас – обслуговуючі види праці

І місце – Дячук Ольга, Антонінський ліцей (учитель Карвацька А.А.)

ІІ місце – Гринюк Марія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Мацюк Л.П.)

                Антанюк Дарина, Великоорлинська гімназія (учитель Люля О.Ю.)

ІІІ місце – Франчук Тетяна, Антонінський ліцей (учитель Карвацька А.А.)

9 клас – технічні види праці

І місце – Фагат Ярослав, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Фагат А.І.)

 

правознавство

9 клас

ІІІ місце – Коломієць Тарас, Антонінський ліцей (учитель Рабченюк В.М.)

                   Поліщук Анна, Терешківський ліцей (учитель Жарчинська Л.М.)

                   Коваленко Анастасія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Марценюк  А.В.)

              Гринюк Марія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Марценюк  А.В.)

Вітаємо! | Великосеверинівська сільська рада


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора