ВІТАЄМО

Дата: 27.02.2023 14:30

16 лютого 2023 року підведені підсумки обласного дитячого фотоконкурсу «Стоп війна!», який проводився на базі Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Конкурс проводився з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, активізації громадянсько-патріотичного, національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді, сприяння єднанню українського народу, виховання здорового підростаючого покоління, готового захищати національні інтереси та територіальну цілісність України.

Вітаємо призерів Конкурсу:

І  місце

Валентина СТРИНАДКІНА  - учня 8 класу Кременчуківського ліцею, за фотороботу «Нам сили додає солдат і його віра в перемогу»

ІІ  місце

Іванну ЛЕНЮК  – ученицю  10  класу Антонінського ліцею, за фотороботу «Діти проти війни»;