Засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 30.03.2023 10:12

30 березня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Антонінської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Анатолія Оцалюка та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Тетяни Олійник.

Усі присутні члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 9 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади, серед них:

- Про затвердження селищного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025року

- Про надання дозволу на вчинення правочину – укладення договору оренди

земельних ділянок

- Про неналежне виконання батьківських обов’язків

- Про повідомну реєстрацію Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом КП «Комунальник» Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області на 2023-2025роки

- Про виділення грошової допомоги на поховання жителя села Велика Медведівка

- Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №58 від 29.04.2021року «Про присвоєння поштової адреси нежитловим приміщенням»

- Про зміну нумерації житлового будинку

- Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна будинку садибного типу з господарськими спорудами, який розташований за межами населеного пункту с. Медці

- Про хід виконання заходів, передбачених планом роботи виконавчого комітету селищної ради у I-му кварталі 2023року та затвердження плану роботи на ІІ-й квартал 2023року

Загалом засідання виконавчого комітету окреслило важливі віхи роботи як виконавчих органів селищної ради, так і окремих відділів та структурних підрозділів, що дозволить в подальшому вірно скерувати свою діяльність у визначених напрямках.

Всі рішення ухвалено одноголосно . З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які будуть оприлюдненні на офіційному веб – сайті селищної ради.

Возможно, это изображение 3 человека, люди сидят и в помещении