Вітання селищного голови з днем працівників житлово - комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2023 10:21

Шановні працівники житлово - комунального господарства і побутового обслуговування населення Антонінської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Сьогодні, в час війни, як ніколи раніше, ваша робота важлива та необхідна нашій громаді. У цей непростий час ми ще більше почали цінувати людей, які забезпечують водопостачанням, світлом, теплом, чистотою усі населені пункти нашої громади. Раніше це були звичайні, повсякденні речі, а зараз для багатьох вони набули надважливого значення.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей.

У цей день висловлюю щиру повагу та вдячність за натхненну працю всім, хто працює у комунальній сфері нашої громади.

Дякуємо вам за таку ціну роботу , де кожен із вас - на своєму місці . Зичу вам мирного неба, благополуччя, Божого благословення , здоров'я на многії літа, поваги й терпіння в нелегкій, але такій потрібній людям справі!

З повагою селищний голова Анатолій ОЦАЛЮК

Возможно, это изображение один или несколько человек и текст