Проведення Всеукраїнського турніру з гандболу серед юнаків 2007-2009 року народження «Кубок пам’яті Місюри П.М.»

Дата: 06.04.2023 15:15

З 28 по 31 березня 2023 р. з метою популяризації гандболу серед учнівської молоді, підвищення майстерності юних спортсменів на базі Красилівської ДЮСШ відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків 2007-2009 року народження «Кубок пам’яті Місюри П.М.». Команда від Антонінської ДЮСШ була заявлена на змагання та за підсумковими результатами здобула 5 місце серед 9 команд з Луцька, Запоріжжя, Рівного, Красилова, Нововолинська та Волочиська.

Призерів та переможців гри було нагороджено кубками та медалями. Кращим гравцем команди Антонінської ДЮСШ визнано – Сидорука Артьома. Загалом учасники турніру продемонстрували злагоджену командну гру. Бажаємо нашим юним волейболістам особистого росту, удосконалення спортивної майстерності та перемог!