Вітаємо!

Дата: 12.04.2023 10:54

Відповідно до Плану комплексних заходів з екологічної освіти, виховання та формування екологічної культури дітей, учнівської і студентської молоді закладів освіти Хмельницької області на 2021-2025 рр. 15 березня 2023 року відбувся обласний збір юних натуралістів, який проводився педагогами еколого-натуралістичного напряму Хмельницького обласного центу туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Листом подяки Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за активну участь в обласному зборі юних натуралістів в цій секції нагородже450на Анастасія КОВАЛЕНКО, учениця 9 класу Севрюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Антонінської СТГ (керівник Прокопчук Олександр Петрович, вчитель хімії).

ВІТАЄМО ДЕПУТАТА МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНА КІРАНЧУКА! » Сарненська міська  територіальна громада