Участь у PR-акції «Бібліотека – ДІМ читача»

Дата: 16.06.2023 11:26

З метою популяризації читання та корисної дозвіллєвої практики протягом життя, досягнення успіху у навчанні та житті, створення простору інформаційної взаємодії та соціально-культурної комунікації учасників освітнього процесу, покращення престижності та позитивного іміджу шкільної бібліотеки бібліотеки закладів загальної середньої освіти громади взяли участь в обласній PR-акції «Бібліотека – ДІМ читача», що відбулась в квітні 2023 року.

Шкільні бібліотеки продемонстрували цифровий інформаційний продукт – web-портфоліо проєктів моделі бібліотеки Нової української школи, основу якого складають проєкти моделей бібліотек, презентовані бібліотечними працівниками закладів загальної середньої освіти Антонінської СТГ.

На обласному етапі PR-акції «Бібліотека – ДІМ читача» представляла шкільна бібліотека Федорівського ліцею (бібліотекар Світлана ПАНАСЮК).