ОГОЛОШЕННЯ

Антонінська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у виконавчому апараті Антонінської селищної ради, а саме:

18:05 03.03.2021

РОБОЧА НАРАДА ЗІ СТАРОСТАМИ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Сьогодні під керівництвом Антонінського селищного голови Анатолія ОЦАЛЮКА відбулась робоча нарада  за участю  заступників селищного голови, начальника відділу земельних відносин  та старост сіл.

17:20 03.03.2021

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ШУКАЮТЬ ВОЛОНТЕРІВ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Система надання безоплатної правової допомоги (БПД) запускає проєкт «Волонтер БПД» та запрошує до співпраці активістів, що бажають розвиватися та допомагати жителям свого регіону дізнаватися більше про їхні права.

17:18 03.03.2021

Презентація книги Місько Г. С.  «Севрюки – як це було. Щоб пам’ятали народжені в Україні»

Презентація книги Місько Г. С. «Севрюки – як це було. Щоб пам’ятали народжені в Україні»

Нещодавно в Севрюківській сільській бібліотеці відбулась презентація книги Місько Григорія Семеновича «Севрюки – як це було. Щоб пам’ятали народжені в Україні», організована бібліотекарем Людмилою ГРИНЮК. Книга була люб’язно подарована автором в рамках акції «Подаруй бібліотеці книгу» до Міжнародного дня дарування книги. На заході були присутні староста села, здобувачі освіти 7-9 класів Севрюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, педагоги, громадськість.

17:40 01.03.2021

Оренда державного та комунального майна – у Хмельницькому РВ АМУ відбулося онлайн-навчання для представників ОМС

Для онлайн-практикуму  з застосування законодавства  Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України обрало тему: «Новації в законодавстві про оренду. Онлайн-аукціони: впровадження нових стандартів та прозорих процесів».

09:51 26.02.2021

Неймовірний візит в Антоніни

Сьогодні, у прекрасний сонячний день в Антоніни завітали Поважний Посол Республіки Польща в Україні пан Бартош Ціхоцький та Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярцінські. Голова громади  Анатолій Оцалюк  та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Наталія Куян  зустріли шановних гостей біля Головних Західних воріт. Була проведена оглядова екскурсія по палацово-парковому комплесі і в "Музеї Потоцьких" Антонінського Будинку культури. Поринули у вирій історії та цікавих фактів з життя родини Потоцьких та їхньої резиденції. Вразили також відвідувачів різноманітний стиль кожного історичного будинку. Гадаю, що надовго залишаться чудові, незабутні спогади від екскурсії. І поважні гості ще не раз до нас завітають.

21:11 25.02.2021

Вшанування 150 річчя від Дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної  української письменниці, перекладачки, громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури кінця ХІХ-початку ХХ століття. Леся Українка — письменниця, яка творчістю випередила свій час і опинилася в списку класики на самій його вершині.

17:47 25.02.2021

Нарада з представниками Красилівської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Хмельницький області

23 лютого 2021 року об 11.00 в приміщенні Антонінського Будинку творчості відбулась нарада з представниками органів влади та працівниками Красилівської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Хмельницький області на чолі з  начальником інспекції Олексієм ШИШИНИМ. До засідання долучились місцеві підприємці та  представники сільськогосподарських формувань.

11:08 24.02.2021

Робочий візит Антонінського селищного голови в Терешківський старостинський округ

Вчора, 22 лютого, Антонінський селищний голова Анатолій ОЦАЛЮК, перший заступник селищного голови Юрій КОНДРАТЮК, юрист Юрій ПРОЦЮК, староста Терешківського округу Віктор НАДОЛИНСЬКИЙ, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Наталія КУЯН, начальник відділу з питань організації надання адміністративних послуг Ірина КРИВОРУЧКО, депутат Анатолій ХАРЧУК відвідали з робочим візитом Терешківський старостинський округ.

12:21 23.02.2021