ШЕДЕВРИ МИСТЕЦТВА

Цього засніженого  чудового дня за ініціативи Івана КУХТИ, місцевого депутата і власника Вілли над ставом, жителі Антонін насолодилися виставкою народного художника України - Івана МАРЧУКА. Сьогодні його картини вражають мистецтвознавців Європи, Америки, Австралії, йому пропонують виставлятися в найкращих залах світу. Роботи митця зберігаються в багатьох колекціях у різних країнах світу.

16:29 12.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Антонінська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у виконавчому апараті Антонінської селищної ради, а саме:

16:21 11.02.2021

ВАЖЛИВО: відстрочка оплати спожитого природного газу підприємствами ТКЕ

Між Асоціацією міст України та Урядом України, а також НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України» 9 лютого був укладений Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води. Пункт 3 Меморандуму передбачає особливості розрахунків підприємств теплопостачання з НАК «Нафтогаз України» за спожитий протягом січня-квітня 2021 року природний газ.

13:10 11.02.2021

Красилівський РС УДМС інформує: порядок оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Однією із переліку адміністративних послуг, які надаються Міграційною службою області є оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон. Такий  біометричний документ виготовляється незалежно від місця реєстрації, тому подати заяву на його оформлення можна у будь-якому територіальному підрозділі служби, у відповідних центрах надання адміністративних послуг області або ж у Хмельницькому центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

10:46 11.02.2021

Разом – ми сила!

Цей тиждень видався багатим на справжні зимові дні. На радість аграріям та щастя дітям випало чимало снігу. Проте така велика кількість опадів несе за собою низку проблем для громади. Місцевій владі необхідно надзвичайно швидко відновити паралізований рух транспорту та пішоходів.

20:34 10.02.2021

АМУ закликала Парламент ухвалити законопроєкт, який вирішить проблеми громад у сфері земельних відносин

Асоціація міст України звернулася до Голови Верховної Ради України, голів депутатських фракцій та груп з проханням ухвалити законопроєкт «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №2194 від 01.10.2019.

20:24 10.02.2021

Всесвітній день читання вголос у бібліотеках громади

З 1 по 5 лютого 2021 року у бібліотеках громади тривав марафон, присвячений Всесвітньому дню читання вголос. Така акція організована бібліотекарями, аби привернути увагу до бібліотеки, книг, виховати культуру читання у підростаючого покоління. Адже читання – одне з найбільш корисних занять для дітей. Антонінська публічна бібліотека, Корчівська сільська бібліотека, Великоорлинська сільська бібліотека разом з учнями провели захоплюючі зустрічі з книгами. Протягом тижня читачі читали вголос улюблені казки, оповідання. Читання захоплює, переносить у інші дивні світи.

19:29 10.02.2021

Робоча зустріч з представниками агробізнесу

Вчора, 9 лютого, Антонінський селищний голова Анатолій ОЦАЛЮК провів чергову робочу нараду з представниками агробізнесу, які працюють на території нашої громади, з метою налагодження  ефективної співпраці та обговорення проблемних питань, які можна спільно вирішити на місцевому рівні.

15:03 10.02.2021