Дата: від до Скинути

Уряд схвалив Порядок зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів та затвердив частки акцизу на І півріччя 2021 року

17 березня на засіданні Уряду прийнято постанову «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування» (проєкт), якою затверджено:

10:03 18.03.2021

Красилівський РС УДМС інформує: порядок оформлення іноземцям та особам без громадянства посвідки на тимчасове проживання в Україні

Посвідка на тимчасове проживання- є документом, що посвідчує особу іноземця або особу без громадянства та підтверджує законні підстави для тимчасового проживання в Україні. Сучасний документ виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій та видається строком на один рік, крім випадків, передбачених законодавством.

09:57 18.03.2021

Виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти, закладів культури Антонінської територіальної громади

З 25 лютого 2021 року в Хмельницькій області стартував обласний огляд-конкурс виставок декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти, організаторами якої є Департамент освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницький центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

10:07 17.03.2021

Масляну святкували - зиму проводжали!

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. 12 березня в приміщенні Антонінського БК відбулося традиційне святкування Масляної  за участі Антонінської школи мистецтв.   Усі присутні перейнялися атмосферою свята і здається, навіть сніг танув від посмішок і від величезної енергії добра, яку випромінювали діти і дорослі. Масляну святкували, Люту зиму проводжали. Були танці, були співи Та й млинці усім на диво. Ой, яке ж то було свято – Всіх вітали ми завзято!

14:45 13.03.2021

В Антонінській публічній бібліотеці привітали поета  Миколу Коломійця з 80-річчям

В Антонінській публічній бібліотеці привітали поета Миколу Коломійця з 80-річчям

12 березня 2021 року в Антонінській публічній бібліотеці відбулася зустріч з нагоди відзначення 80-ї річниці від дня народження місцевого поета Миколи Коломійця. Під час заходу Микола Іванович поділився спогадами про дитинство та юність, розповів про творчий шлях в літературі, згадав цікаві миті своєї біографії.

09:22 13.03.2021

Платникам_податків: як не потрапити у групу ризиків по РРО/ПРРО та працювати у комфортних умовах правового поля

Одним із критеріїв відбору платників податків для проведення фактичних перевірок, які реалізовують підакцизну продукцію, є обсяг проведених операцій через РРО/ПРРО, зокрема, суб’єктів господарювання із середньомісячними виторгами, проведеними через реєстратори розрахункових операцій менше, ніж 7 тисяч гривень, - інформують у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області.

10:26 11.03.2021

Співець української слави і волі – Тарас Григорович Шевченко. 207 років від дня народження

9 березня українська громадськість відзначає день народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка. «Він був сином мужика і став володарем у царстві духа, - писав про Кобзаря Іван Франко. – Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим…».

20:53 10.03.2021

Святковий концерт

Сьогодні, в приміщенні Антонінського Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений жіночому дню -  8 березня.

20:02 05.03.2021

5 березня - день звільнення Антонін від фашистських загарбників!

Сьогодні,  5 березня - день звільнення селища від фашистських загарбників. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям та визволителям рідної землі.

12:20 05.03.2021