Вітаємо вихованців  Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва

Вітаємо вихованців Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва

З 15 березня по 30 квітня 2021 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласну заочну виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

09:59 07.05.2021

Вітаємо здобувачів освіти Антонінської територіальної громади  з перемогою у конкурсі «Знай і люби свій край»

Вітаємо здобувачів освіти Антонінської територіальної громади з перемогою у конкурсі «Знай і люби свій край»

Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді щороку проводиться обласна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

09:50 07.05.2021

65% ПДФО громадам – Асоціація міст України наполягає на збільшенні відсотка для місцевих бюджетів

На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету знаходяться розроблені Асоціацією міст України спільно з групою народних депутатів законопроекти, що пропонують збільшити частку зарахування ПДФО до бюджетів громад із 60 до 65 відсотків (законопроєкти №5066 та №5066-1).

16:30 06.05.2021

ВІТАЄМО!

Здобувачі освіти Антонінського ліцею взяли участь у обласному етапі конкурсу на кращий відеоролик органів учнівського самоврядування, що проводився Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді з 29 березня по 23 квітня 2021 року.

12:49 06.05.2021

Шановні жителі громади! Вітаю вас з радісними і величними Великодніми святами.

Нехай світло Христового Воскресіння, щедро обдарує вас небесними і земними ласками та щедротами, зміцнить здоров’я, принесе щастя, мир, добро і злагоду в кожну оселю, в кожну родину, а неповторні Великодні передзвони наповнять ваші серця вірою, надією, любов’ю!

01:00 02.05.2021

АМУ презентує добірку відповідей на проблемні питання громад щодо законопроєкту про старост.

Асоціація міст України з метою надання практичної допомоги громадам зібрала проблемні питання, які їх турбують у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост» (№4535), та підготувала відповіді і роз’яснення.

16:09 28.04.2021

До уваги платників!!!

Вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій, програмних реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядок передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій, програмних реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв’язку до органів Державної податкової служби України затверджено наказом Міністерства фінансів України від 17.10.2020 за №1744/22056 (далі вимоги 1057 та Порядок №1057 відповідно).

13:43 28.04.2021

Наша пам’ять, наш біль!

Сьогодні, у Антонінській школі мистецтв за участі селищного голови Анатолія ОЦАЛЮКА, першого заступника Юрія КОНДРАТЮКА, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Наталії КУЯН відбувся захід присвяченій важливій події для нас усіх –  35 роковинам від дня трагедії на Чорнобильській АЕС.

17:05 26.04.2021